Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další zápas KP 3.tříd

29. 11. 2009

 

HC  Milevsko – HC Soběslav 5:7 (1:3, 2:3,2:1)

 

 

 Sestava HC Milevsko: Vojtěch Křepela, Michal Rezáč, Lukáš Čiko, Dominik Trepka, Lukáš Petržílka, Martin Šedivý, Tomáš Král, Anna Kotounová, Daniel Kolář.

 

 

 Branky a asistence Milevsko: Michal Řezáč 2/0, Lukáš Petržílka 2/0, Anna Kotounová 1/0, Tomáš Král 0/2, Dominik Trepka 0/1.

 

 

 K nedělnímu mistrovskému zápasu minihokeje třetích tříd zavítal na domácí led soupeř ze Soběslavi, který však přivezl značně posílený tým oproti zápasu, který naše dráčata na soběslavském ledě vyhrála.  Utkání začalo tlakem hostů, kteří se brzy dostali do dvoubrankového vedení. Kontaktní branku se milevským podařilo vsítit  když přihrávku Dominika Trepky využil ke skórování Lukáš Petržílka. Do konce první třetiny se však soupeři vstřelením další branky podařilo znovu odskočit na rozdíl dvou branek.  Ve druhé třetině se hra  vyrovnala a přelévala se z jedné strany na druhou s mnoha střeleckými šancemi. I v této třetině však měli více štěstí hosté, kteří vstřelili tři branky proti dvěma domácích. O ty se zasloužili Míša Řezáč po přihrávce Tomáše Krále a Lukáš Petržílka po samostatné akci. Do třetí třetiny vstoupil opět lépe soupeř, který  zvýšil skóre na rozdíl čtyř branek. Ani tento stav však domácí dráčata nedeprimoval a všechny své síly vrhli do útočení. Nátlakovou hrou zatlačili hosty do defenzivy. Ti se nestačili bránit našim útokům a prakticky se nedostali k ohrožení naší svatyně.  Drtivý závěr utkání  přinesl další dvě vstřelené branky do soběslavské sítě, když tu první vstřelil po přihrávce Tomáše Krále Michal  Řezáč a druhou pak Anička Kotounová, která šikovně využila nedůsledného bránění soupeře. Na víc však již nebyl čas a tak si soupeř odváží vítězství. Při závěrečných nájezdech se pak vyznamenal Vojta Křepela, který pochytal drtivou většinu nájezdů soupeře. Za milevská dráčata se pak do tabulky střelců  zapsali Dominik Trepka a Lukáš Čiko.   

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář