Jdi na obsah Jdi na menu
 


První dva zápasy KP 2. tříd

2. 11. 2009

Milevsko – Tábor   16 : 0 (2:0 , 10:0 , 4:0)

 

Branky: Trepka 6 , Řezáč 5+1 , Čiko 2+1 , Janda 1+1 , Kotounová a Kolář 1

 

Sestava: Pejšová, Janda, Keřka, Řezáč, Čiko, Kotounová, Kolář, Trepka, Barda a Král

 

V neděli nastoupily 2. třídy Dráčat ke svému prvnímu mistrovskému utkání. Prvním soupeřem byli táborští Kohouti. Vzhledem k tomu, že to byli hráči převážně z náboru, měla milevská Dráčata jednoznačně celý zápas navrch. 

V první třetině domácí vstřelili 2 branky. Zato ve druhé třetině se s brankami roztrhl pytel a v táborské síti jich skončilo rovných deset. V poslední třetině už jen Milevští upravili čtyřmi góly konečný stav zápasu. Julinka vychytala svojí první nulu, když pochytala všechny střely soupeře. Dráčata jednoznačně dominovala po celý zápas a za svůj výkon si zaslouží pochvalu.

 

 

 

Soběslav – Milevsko  9 : 5 (4:0 , 5:3 , 0:2)

 

Branky: Kotounová 2, Řezáč 1+1, Čiko a Trepka 1

 

Sestava: Pejšová, Janda, Keřka, Řezáč, Čiko, Kolář, Kotounová, Trepka, Barda, Král a Petržílka

 

Dalším soupeřem milevských 2. tříd byla Soběslav, což už byl daleko silnější soupeř. V začátku zápasu Dráčata nevýraznou hrou dovolila soupeři dostat se do vedení. První třetina byla jednoznačně pro Soběslav a tento vstup se odrazil i v dalším průběhu zápasu. Díky zlepšenému výkonu se milevským hráčům ve druhé třetině podařilo pomalu dostat na dostřel vyrovnání, ale soupeř vždy dokázal navýšit své vedení. Ve třetí třetině Dráčata přidala další dvě branky, ale přesto to na vyrovnání nestačilo. Nebýt ospalé první třetiny a více štěstí při zakončení, tak se mohlo utkání vyvíjet jinak. Přesto si Dráčata zaslouží pochvalu za předvedenou hru, především ve druhé a třetí části.

 

                                              

                                                                                                  Tomáš Hrubant

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář