Jdi na obsah Jdi na menu
 


KP 2. tříd - 20. 2.

21. 2. 2010

V sobotu 20. února nastoupili milevští  druháci k poslednímu dvojutkání sezony. Tentokrát se utkali se silnými soupeři na jindřichohradeckém ledě. Nejprve proti hráčům z Veselí, poté s družstvem domácích.

 

Sestava Milevska: Julie Pejšová, Lukáš Čiko, Martin Barták, Jiří Sůsa, Marek Janda, Anna Kotounová, Tadeáš Keřka, David Barda, Tomáš Král

 

 

Milevsko – Veselí 2:5 (0:1, 2:0, 0:4)

 

Branky Milevska: Martin Barták 1+0, Jiří Sůsa 1+0

 

Od začátku zápasu se hrál vyrovnaný hokej. Na obou stranách si hráči vytvářeli střelecké šance, které končily na dobře chytajících brankářích.V úvodní části se ujala jedna, bohužel do naší sítě. Ve druhé třetině Milevští přidali na bruslení a důrazu, měli více ze hry, což přineslo ovoce v podobě dvou vstřelených branek do sítě soupeře. Poprvé se trefil Martin Barták, poté Jirka Sůsa. V závěrečné části však Dráčata  poleviai a umožniai tak soupeři prosadit se. Ten této situace využil čtyřmi góly, na které už Milevští nedokázali odpovědět.

 

 

Milevsko – Jindřichův Hradec 4:14 (3:4, 0:6, 1:4)

 

Branky Milevska: Lukáš Čiko 2+0, Anna Kotounová 1+0, Martin Barták 1+0

 

Do druhého utkání vstoupili Milevští velmi aktivně. Nezalekli se kvalitního soupeře a vytvářeli si pohledné šance. Skóre otevřela již ve druhé minutě Anička Kotounová střelou z dálky, na kterou však dokázal soupeř hned odpovědět vyrovnáním. Poté přišel čas Lukáše Čika, který poslal Dráčata dvěma góly do vedení. Soupeř však i na toto dokázal reagovat brankou na 2:3 a po odpískání sporného faulu vyrovnával na 3:3. Do konce úvodní části se ještě jedním gólem dostal do vedení. V tuto chvíli nebylo nic rozhodnuto a hra byla vyrovnaná. Pak však přišla druhá třetina, ve které nás Jindřichohradečtí deklasovali 6:0. V obdobném duchu se odehrávala i závěrečná část, kde jsme od soupeře inkasovali čtyři branky. Milevským se pouze povedlo korigovat výsledek díky Martinovi Bartákovi na konečných 14:4.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář