Jdi na obsah Jdi na menu
 


KP 2. tříd 6.2.

8. 2. 2010
V sobotním mistrovském utkání přípravek druhých tříd   hráčům HC Milevsko nepřálo štěstí a přes velkou snahu a bojovnost  podlehli soupeři z Vimperka rozdílem čtyř branek.
 
 HC Milevsko – HC Vimperk 3 : 7 (2:2, 1:4, 0:1)
 
 Sestava HC Milevsko: Roman Čejda, Marek Janda, Dominik Trepka, Jakub Skalický, Tomáš Král, David Barda, Daniel Kolář, Tadeáš Keřka, Lukáš Čiko, Martin Šedivý, Marek Pokorný.
 
Branky a asistence HC Milevsko: Dominik Trepka 2/0, Tomáš Šedivý 1/0, Marek Janda 0/1, Jakub Skalický 0/1.
 
V první, brankově i herně vyrovnané třetině patřil úvod utkání  vimperským druhákům, kteří lépe využili svých střeleckých příležitostí a poměrně snadno se dostali do dvoubrankového vedení. Kontaktní branku domácích vsítil v jedenácté minutě Dominik Trepka, který tak s přehledem zúžitkoval přihrávku Marka Jandy. Toto snížení vyburcovalo milevské hráče k ještě větší aktivitě, kterou korunovali vyrovnávací brankou z hole Martina Šedivého. O výsledku utkání tak rozhodl výsledek druhé třetiny,  kterou hosté jasně vyhráli 4:1. Na tříbrankovou šňůru hostů v této části hry dokázali domácí odpovědět pouze jednou, když se  do tabulky střelců  po přihrávce Jakuba Skalického  podruhé v tomto utkání zapsal  Dominik Trepka. Závěrečná třetina již opět přinesla vyrovnaný boj při kterém se však ještě jednou ze vstřelené branky radovali hosté, kteří tak stanovili konečné skóre utkání.
 
 
Jelikož se k sobotnímu dvojutkání bez omluvy nedostavili hráči Českého Krumlova, byl po dohodě sehrán s Vimperskými ještě přátelský zápas.
 I v tomto se více dařilo hostům, kteří opět vyhráli v poměru 3:5 (1:2, 1:2,1:1). Za domácí se z vstřelené branky radoval dvakrát skórující Dominik Trepka (asistence Marek Janda a Jakub Skalický) a jedenkrát Marek Janda. V závěrečných samostatných nájezdech se pak milevským hráčům podařilo soupeře přestřílet, když je vyhráli v poměru 4:2.
Přes  prohry si domácí hráči zaslouží pochvalu za velkou bojovnost, když se mimo hráčů kteří se zapsali do střeleckých tabulek herně dařilo Lukáši Čikovi a několik pěkných zákroků měl v domácí svatyni Roman Čejda.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář