Jdi na obsah Jdi na menu
 


KP 3. tříd - 20. 2.

21. 2. 2010

Ve vyrovnaném utkání se domácím hráčům třetích tříd HC Milevsko podařilo po kolektivním výkonu porazit těžkého soupeře z Českých Budějovic rozdílem tří branek.

 

HC Milevsko – HC České Budějovice  6:3 (2:1, 3:1, 1:1)

 

Sestava HC Milevsko: Vojtěch Křepela, Michal Řezáč, Lukáš Petržílka, Dominik Trepka, Daniel Kolář, Martin Šedivý, Milan Petřík

 

Branky a asistence HC Milevsko: Milan Petřík 3/0, Michal Řezáč 2/3, Daniel Kolář 1/0, Lukáš Petržílka 0/1, Dominik Trepka 0/1. 

 

V utkání, které střelecky otevřel v první minutě po přihrávce Michala Řezáče Milan Petřík, měli po celou dobu navrch domácí, kteří ani jednou nepustili Budějovické do vedení a sami tak určovali ráz hry. V jedenácté minutě se sice střelou pod víko podařilo hostům srovnat stav na 1:1, ale třetinu vyhráli domácí, když si spolupráci zopakovali aktéři první branky domácích střílející Milan Petřík a přihrávající Michal Řezáč.

Herní převahu v druhé třetině se domácím podařilo přetavit do tříbrankového vedení, když se za domácí do tabulky střelců zapsali Daniel Kolář po přihrávce Dominika Trepky a dvakrát Michal Řezáč, když na první branku mu nahrával Lukáš Petržílka a druhou dosáhl po samostatné akci. Hostům z Českých Budějovic se v této části hry podařilo vstřelit pouze jeden gól, a tak byl stav po druhé třetině 5:2.

V třetí, nejvíce vyrovnané třetině, vsítil každý ze soupeřů po jedné brance, když tou poslední v celém zápase si zkompletoval hattrick Milan Petřík a stanovil  tak konečné skóre. Pohodu z vítězného zápasu pak milevští třeťáci potvrdili i v závěrečných nájezdech, při kterých se domácímu Vojtěchovi Křepelovi podařilo jistými zákroky s přehledem udržet čisté konto zatímco budějovického gólmana překonali Dominik Trepka a Daniel Kolář.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Opraveno

(Martin B., 21. 2. 2010 20:44)

Díky za upozornění, už je to opraveno.

Asi nepozornost

(Kolář st., 21. 2. 2010 20:09)

Samostatný nájezd proměnil i Daniel Kolář