Jdi na obsah Jdi na menu
 


KP 3. tříd - 24. ledna

26. 1. 2010

V neděli zajížděli hráči HC Milevsko „Dráčata“ k  mistrovském utkání KP přípravek třetích tříd na jindřichohradecký  led , ze kterého přivezli zasloužené vítězství.

 

HC Vajgar Jindřichův Hradec – HC Milevsko 1:5 (0:0, 1:2, 0:3)

 

 Sestava HC Milevsko: Vojtěch Křepela, Michal Rezáč, Lukáš Čiko,  Lukáš Petržílka,Anna Kotounová, Daniel Kolář, Dominik Trepka, David Barda, Tomáš Král.

 

 Branky a asistence HC Milevsko: Dominik Trepka 1/1, Lukáš Petržílka 1/0, Michal Řezáč 1/0, Lukáš Čiko 1/0, Tomáš Král 1/0.

 

 Utkání začalo oboustranně velice opatrně, když obě mužstva hrála se zabezpečenou obranou přičemž jednotlivé útočné snahy obou týmů končily na dobře organizovaných obranách a kvalitních zákrocích brankářů. Bylo proto logické, že první třetina skončila bezbrankovou remizou.

 I v druhé třetině pokračoval vyrovnaný boj, i když mírně více ze hry  začali mít postupně hosté z Milevska. Těm se podařilo převahu gólově  zužitkovat a jít do dvoubrankového vedení, když skóre utkání otevřel z úniku střelou k tyči Dominik Trepka. O minutu později byl již stav 0:2, když jindřichohradeckého gólmana střelou nad lapačku překonal Lukáš Petržílka. V závěru druhé třetiny se poprvé prosadil i soupeř, který upravil stav po dvou třetinách na 1:2. 

 V poslední třetině již milevští třeťáci drželi pevně otěže utkání ve svých rukách a jednoznačně směřovali k vítězství. V této části hry již soupeře přehrávali což dokumentovali  dalšími vstřelenými brankámi. V 34 minutě předvedla Dráčata snad nejhezčí kombinační akci utkání, když za vlastní brankou Lukášem Petržílkou vybojovaný puk převzal  najíždějící Dominik Trepka. Ten pak přesnou přihrávkou vybídl ke skórování  Lukáše Čika, který střelou „z první“ nedal soupeřovu brankáři šanci. Čtvrtou branku milevských si připsal dobře postavený Tomáš Král, který přehodil ležícího brankáře domácích. Konečný účet utkání pak uzavřel Michal Řezáč, když šikovně využil nepozornosti jindřichohradecké obrany a z půlky hřiště vsítil pátý gól hostí.

 Vítězství se přes jednoznačný výsledek nerodilo lehce a vyrovnané utkání tak rozhodlo lepší proměňování brankových příležitostí milevskými hráči a výkon milevského gólmana Vojtěcha Křepely, který zejména v první a druhé třetině Dráčata svými zákroky podržel.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář