Jdi na obsah Jdi na menu
 


KP 3. tříd - 28. 2.

1. 3. 2010

V posledním mistrovském utkání sezony 2009/2010 se hráčům třetích tříd HC Milevsko nedařilo a po neproměnění mnoha střeleckých příležitostí podlehli  ve vyrovnaném utkání Strakonicím.

 

HC Strakonice -  HC Milevsko 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)

 

Sestava HC Milevsko: Vojtěch Křepela, Lukáš Čiko, Tomáš Král, Lukáš Petržílka, Dominik Trepka, Anna Kotounová, Michal Řezáč, David Barda, Daniel Kolář, Martin Šedivý

 

Branky a asistence HC Milevsko: Lukáš Petržílka 1/0 

 

Po opatrném začátku se jako první střelecky prosadili hosté, kteří po samostatné akci přes celé hřiště Lukášem Petržílkou otevřeli skóre utkání. Domácím se podařilo poprvé překonat milevskou obranu v osmé minutě a srovnat na 1:1.

O výsledku utkání tak rozhodla druhá třetina, kterou Strakoničtí vyhráli 2:0, i když herně jim byli milevští hráči více než rovnocenným soupeřem.

V závěrečné třetině se hostům z Milevska přes velkou herní převahu nepodařilo využít ani jednu ze svých střeleckých příležitostí, a tak utkání skončilo vítězstvím Strakonic.

Malou náplast na porážku si nadělili hosté při závěrečných samostatných nájezdech, které s přehledem vyhráli, když se do tabulky střelců zapsali Daniel Kolář, Tomáš Král a Anna Kotounová. Vojtěchovi Křepelovi v milevské brance se pak podařilo kvalitními zákroky udržet čisté konto.

 

Po skončení mistrovské sezony  Dráčata pořádají 7. března 2010 na milevském ZS turnaj druhých tříd. Mimo domácího HC Milevsko jsou do turnaje přihlášeny kluby HC Benešov, HC Slavia Praha, HC Klatovy, HC České Budějovice, HC Meteor Třemošná, HC výběr dívek a HC Hvězda Praha. Začátek turnaje je plánován na 9 hod. a jsou na něj zváni nejen rodinní příslušníci hráčů, ale i všichni příznivci milevského mládežnického hokeje.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář