Jdi na obsah Jdi na menu
 


KP 3. tříd s Pískem

17. 1. 2010

V nedělním mistrovském utkání KP přípravek třetích tříd hostila na svém ledě milevská Dráčata písecké třeťáky, se kterými se po vyrovnaném a dramatickém boji rozešla s nerozhodným výsledkem.  

 

HC Milevsko – IHC Písek 5:5 (2:1, 2:0, 1:4)

 

Sestava HC Milevsko: Vojtěch Křepela, Michal Rezáč, Lukáš Čiko,  Lukáš Petržílka, Anna Kotounová, Daniel Kolář, Dominik Trepka, David Barda

 

Branky a asistence HC Milevsko: Lukáš Petržílka 3/0, Michal Řezáč 1/1, Lukáš Čiko 1/0

 

Již první minuty utkání ukázaly, že to bude vyrovnaný souboj, ve kterém se bude bojovat o každý kotouč a každý centimetr ledu. Pohledné akce se přelévaly z jedné strany na druhou, takže v pernamenci byli i oba gólmani. Jako první se do tabulky střelců zapsal Lukáš Čiko, kterému přihrával Michal Řezáč. O druhý zápis se po samostatné akci postaral Lukáš Petržílka. V konci první třetiny se podařilo Píseckým snížit na rozdíl jedné branky.

Druhá třetina byla plně v  moci domácích, kteří měli jednoznačně více ze hry a zatlačili soupeře do defenzivy. Výsledkem herní převahy v této části hry byly dvě vstřelené branky, kterými hráči Milevska soupeři odskočili. Obě branky vsítil po samostatných akcích dnes výborně hrající Lukáš Petržílka, který tak zkombinoval svůj hattrick.

Drama tak přinesla poslední třetina, ve které začal mít postupně převahu soupeř, který se dvěma rychlými góly dostal zpátky do hry. Mírné uklidnění do dračích řad přinesla pátá branka v soupeřově síti, o kterou se perfektní střelou zasloužil Michal Řezáč.  Vzápětí však vstřelením branky kontrovali opět hráči Písku. Domácí pak urputně bránili jednobrankové vedení, které by zajišťovalo zisk dvou bodů. Trenéři IHC Písek však v poslední minutě odvolali brankáře, a tak tři Dráčata hrála v poli proti čtyřem píseckým hráčům. Když už se zdálo, že domácí vedení udrží, přišlo 1 vteřinu před koncem utkání k odpískání velice sporného trestného střílení, které s notnou dávkou štěstí hosté proměnili a vyrovnali na konečných 5:5.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář