Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovská utkání druhých tříd

11. 1. 2010

V sobotu 9.ledna odehráli hráči druhých tříd HC Milevsko Dráčata dva mistrovské zápasy na domácím ledě, kde se postupně utkali s  IHC Písek a HC Vimperk. I když v obou utkáních milevská Dráčata srdnatě bojovala o co nejlepší výsledek, přibylo v tomto kole na jejich konto pouze jedno vítězství.

 

HC Milevsko – IHC Písek 5 : 0 (2:0, 1:0, 2:0)

 

Branky a asistence HC Milevsko: Anna Kotounová 2/2, Dominik Trepka 2/1, Marek Pokorný 1/0

 

V prvním utkání proti IHC Písek nastoupila sestava: Julie Pejšová, Roman Čejda, Víťa Růzha, Dominik Trepka, Anna Kotounová, Daniel Kolář, Tadeáš Keřka, Jakub Skalický, Marek Pokorný, Denisa Habartová 

 

Od úvodní buly se na soupeřovu branku začal valit jeden útok za druhým a Dráčata nedala píseckým hráčům vydechnout. Jako první se do statistik tohoto utkání v páté minutě zapsal Dominik Trepka, který po přihrávce Anny Kotounové vsítil úvodní branku utkání. V sedmé  minutě byl již stav 2:0, když samostatnou akci po levé straně úspěšně zakončila tvrdou střelou k tyči Anna Kotounová.

V průběhu druhé třetiny i přes velkou herní převahu Dráčat padl do písecké branky pouze jeden gól, o který se zasloužil  Dominik Trepka, který po úniku středem hřiště z blízka překonal hostujícího brankáře.

I  v třetí třetině pokračoval tlak milevských hráčů, kterým se podařilo  ještě navýšit své vedení. Čtvrtou branku po hezké akci a přihrávce Anny Kotounové zaznamenal dobře postavený Marek Pokorný. Konečný účet zápasu pak uzavřela příkladná spolupráce přihrávajícího Dominika Trepky a skórující  Anny Kotounové. Na výsledku se mimo úspěšných střelců  podíleli i milevští brankáři Julie Pejšová a Roman Čejda, kteří udrželi čistá konta.

 

 

HC Milevsko – HC Vimperk  5:8 (0:3, 1:1, 4:4)

 

Branky a asistence HC Milevsko: Michal Řezáč 4/0, Denisa Habartová 1/0

 

Do druhého sobotního utkání nastoupila pozměněná sestava Dráčat: Julie Pejšová, Roman Čejda, Víťa Růzha, Dominik Trepka, Denisa Habartová, Michal Řezáč, Anna Kotounová, Daniel Kolář, Tadeáš Keřka, Jakub Skalický, Tomáš Král, David Barda

 

O výsledku utkání s Vimperkem  rozhodla první třetina, ve které milevští hráči nedokázali eliminovat rychlý nástup hostů a kterou prohráli 0:3. 

Od druhé třetiny se v hra domácích výrazně zlepšila, zejména když  začali lépe bruslit, obsazovat soupeřovy hráče a vypracovávat si brankové příležitosti. První úspěch Dráčat zaznamenal v sedmnácté minutě po samostatné akci Michal Řezáč. V závěru třetiny však Vimperští opět odskočili na rozdíl tří branek.

I v poslední třetině byla hra více než vyrovnaná což dokazuje i skóre 4:4. Za milevské hráče se v třetí třetině do tabulky střelců nejprve třikrát zapsal Michal Řezáč, čímž se mu podařilo stáhnout skóre na rozdíl jediné branky. V samém závěru utkání se však projevila fyzická převaha soupeře, kterému se taktéž podařilo vstřelit tři branky. Poslední slovo pak patřilo domácí Denise Habartové, která svojí brankou stanovila závěrečný účet utkání. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář