Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ohlédnutí za Vánočním turnajem

2. 1. 2010

 

Obrazek

V pondělí 28. prosince se konal na milevském zimním stadionu Vánoční turnaj žáků 2. tříd, tedy ročníku 2002 a podzim 2001. Na kvalitně obsazeném turnaji se prezentovalo osm oddílů, včetně hokejového výběru HTA.

Hrálo se systémem dvou základních skupin, ze kterých postoupila čtyři družstva do semifinále a později se utkala v boji o třetí místo a ve finále. Družstva, která nepostoupila ze základní části, sehrála zápasy o páté až osmé místo.

Milevským Dráčatům se povedlo postoupit ze druhého místa základní skupiny, kde nejdříve podlehla Vlašimi 1:6, pak ale rozstřílela Třebíč 8:1 a Plzeň 6:1. V semifinále se utkala s vítězem druhé skupiny výběrem HTA, kterému podlehla vysoko 1:14 a dostala se tak do boje o třetí místo. V tomto utkání narazila opět na Vlašim, která se, jak se později ukázalo, stala našim hráčům na turnaji osudnou. Druhý zápas s vlašimským soupeřem už však nebyl tak jednoznačný jako ten z úvodu turnaje. Milevští sice nejprve prohrávali 2:0, ale ještě do konce první části jednou trefou snížili. Ve druhé třetině se soupeři opět podařilo navýšit náskok o dva góly, ale Dráčata se nevzdala a po urputném boji dokázala vyrovnat na 3:3. S tímto skóre vstoupila do třetí části. V dramatickém závěru však dostala tři branky, na které již nedokázala odpovědět. Milevští hráči tak obsadili s ohledem na kvalitu soupeřů slušné čtvrté místo.

Celý turnaj se povedl i organizačně. Vše proběhlo hladce a dle časového programu na minutu přesně, za což patří dík všem, kteří se na organizaci podíleli.

Poděkování patří také sponzorům turnaje: Pekařství Chyšky, Rychlé občerstvení Václav Houska, Maso uzeniny Josef Koutník, Restaurace Obecní dům Sepekov - David Pejša, Miluše Rentková - výroba reklamy, Second hand Laura, p. Kafka - Pneubox, Dřevěné konstrukce Sedlčany

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář