Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utkání KP 3. tříd v Českém Krumlově

6. 2. 2011
HC Slavoj Český Krumlov A - HC Milevsko 2010 A   7:7 ( 2:5, 4:2, 1:0)
 
Branky a nahrávky: Kotounová 3+1, Petřík 1+2, Řezáč 2+0, Trepka 1+1
 
Sestava: Pejšová Julie, Král Tomáš, Řezáč Michal, Petřík Milan, Kotounová Anna, Trepka Dominik, Čiko Lukáš, Šedivý Martin
 
 V sobotu zavítali milevští hráči na led Slavoje, aby zde sehráli již 17. kolo KP. Jako první se v úvodní třetině trefili domácí, ale pak převzali iniciativu hosté a gólem Trepky dokázali srovnat. Netrvalo dlouho a hosté odskočili od soupeře na rozdíl čtyř gólů, když se trefila dvakrát Kotounová a po jednom gólu přidal Petřík a následně i Řezáč. Na 2:5 ještě stačili upravit do konce třetiny domácí. Druhou třetinu začali aktivněji milevští hráči, když další branku přidala Kotounová a téměř okamžitě ji napodobil Řezáč. Bohužel pak HC Milevsko 2010 polevilo ve své hře a do konce třetiny obdrželo čtyři branky. I když se milevský tým v závěrečné třetině snažil, nedokázal vytěžit ze svých mnoha šancí i s trochou smůly, za zmínku stojí čtyři nastřelené tyčky, žádný gól. Naopak v závěru zápasu hosté inkasovali a týmy se tak rozešli smírně 7:7.
 
-jř-
 
 
HC Slavoj Český Krumlov B - HC Milevsko 2010 B   11:9 (2:2, 5:4, 4:3)
 
Branky a nahrávky: Janda 4+0, Hrůza 2+1, Fáber 2+0, Kofroň 1+0
 
Sestava: Čejda Roman, Keřka Tadeáš, Janda Marek, Hrůza Daniel, Barda David, Fáber Libor, Kofroň Adam
 
V sobotu 5. února se střetli žáci třetích tříd týmu HC Milevsko 2010 B při dalším utkání KP tentokrát s Českým Krumlovem. Od začátku utkání se hrál vyrovnaný hokej, šance se rovnoměrně střídaly na obou stranách a vývoj utkání připomínal jízdu na horské dráze.
Skóre otevřeli rychlým gólem domácí, na který téměř okamžitě Milevští odpověděli dvěma góly Kofroně a Fábery, a dostali se tak do vedení. Před koncem první části se však ještě domácím podařilo vyrovnat. Podobný průběh měla i druhá třetina. Opět rychlý gól domácích a milevská odpověď, tentokrát třígólová, to když nejdříve zpoza brány nahrával Hrůza Jandovi, potom se sám Janda prosadil před bránou a do třetice dával Hrůza na 3:5. Krumlovským se ovšem znovu podařilo vyrovnat a tak dramatický průběh zápasu pokračoval. Strhnout vedení na svou stranu se podařilo Milevským díky Fáberovi, který po střele Bardy zasunul vyražený kotouč do brány. Závěr třetiny však patřil domácím, kteří dvěma góly otočili stav utkání na 7:6.
Hned v úvodu třetí části se zásluhou Jandy podařilo hostům opět vyrovnat. Pak však domácí vybojovali dvoubrankový náskok, na který reagoval jednou trefou opět Janda. Místo vyrovnávací branky však hosté dvakrát inkasovali, a tím si Krumlovští získali minutu před koncem utkání tříbrankový náskok. Milevským se ještě podařilo zatlačit soupeře k jeho bráně a z tohoto tlaku vykřesat jeden vstřelený gól, který si připsal Hrůza. Více času však nezbývalo, a tak to byla poslední branka tohoto utkání, která stanovila výsledek na konečných 11:9.
-mb-
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář