Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utkání KP 2. tříd v ČB

19. 12. 2009

V sobotu 19. prosince nastoupila Dráčata na českobudějovickém ledě k mistrovskému dvojutkání KP 2. tříd.

 

Sestava Milevska: Julie Pejšová, Tadeáš Keřka, Marek Janda, Michal Řezáč, Lukáš Čiko, Daniel Kolář, Jakub Skalický, Tomáš Král, Martin Šedivý, David Barda, Anna Kotounová

 

Č. Budějovice A - Milevsko A   6:3 (1:0, 2:2, 3:1)

Branky a přihrávky Milevska: Řezáč 2+0, Čiko 1+1

V úvodním zápase se Dráčata střetla s domácími hráči. V první třetině se hrál vyrovnaný hokej. Šance se objevovaly ve zhruba stejném počtu na obou stranách. Bohužel se milevským hráčům nepodařilo ani jednu využít, naopak domácím se to jednou povedlo.

Ve druhé třetině padly branky čtyři. Dvě do naší sítě a dvě do soupeřovy, to když Lukáš Čiko jednu dal a u druhé asistoval Michalovi Řezáčovi.

V závěrečné části měli spíše navrch Budějovičtí, o čemž svědčí i výsledek. Nadělili Dráčatům hned tři branky, na které Milevští dokázali odpovědět jen jednou prostřednictvím Michala Řezáče, který si vypracoval samostatnou šanci, a tu proměnil.

 

 

Milevsko A - Veselí nad Lužnicí   7:14 (2:3, 2:8, 3:3)

Branky a přihrávky Milevska: Řezáč 5+1, Čiko 1+1, Kotounová 1+0

 

Druhé utkání sehrála Dráčata se soupeřem z Veselí nad Lužnicí. První třetina probíhala obdobně jako předešlý zápas. Dráčata měla problém s postavením a nedařilo se jim vzájemně si nahrávat.  O dva góly, které padly v této části do soupeřovy sítě, se postaral po individuálních šancích Michal Řezáč. Soupeři se dařilo ve střelbě o něco lépe a vsítil tři branky.

Ve druhé třetině se zápas rozhodl, to když si soupeř osmi brankami nastřílel dostatečný náskok. Za Milevsko na tuto smršť reagoval pouze Michal Řezáč dvěma góly, když na jeden nahrával Lukáš Čiko.

Ve třetí části dala Dráčata na slova trenéra, začala si nahrávat a zlepšila postavení. To přineslo ovoce v podobě tří pohledných branek. Při první vybojoval David Barda u mantinelu puk, poslat ho podél hrazení na Michala Řezáče, ten ho chytrou nahrávkou předal napříč hřištěm před branku Lukášovi Čikovi, který nezaváhal. Druhou naší branku této části se podařilo vsítit Anně Kotounové a třetí pak Michalovi Řezáčovi. Bohužel i soupeř také vsítil tři branky, a tak se Dráčatům nezdařil jeho náskok z druhé třetiny zlikvidovat a prohrála vysoko 7:14.

 

Současně s A týmy se hrály na druhé polovině kluziště zápasy týmů B.

Sestava Milevska B: Čejda, Barták, Bartáková, Sůsa, Pohan, Habartová, Pech, Růzha, Čekal.

Č. Budějovice B - Milevsko B   5 : 5

Branky a přihrávky Milevska: Barták 2+2, Sůsa 2+1, Růzha 1+0.

V úvodním utkání vybojovali hráči milevského béčka smírný výsledek. Vprvní třetině se prosadil Barták za asistence Sůsy. Tito dva se blýskli i ve druhé části. Nejdříve vsítil Sůsa, kterému nahrával Barták. Poté se Barták prosadil  samostatně a pak ještě tito kluci zopakovali akci z úvodu třetiny. V samotném závěru upravil konto na pět gólů Růzha.

 

Milevsko B - Veselí nad Lužnicí B   17 : 1 ( 5:0, 7:1, 5:0 )

Branky a přihrávky Milevska B:  Barták 6+1, Růzha 7+0, Sůsa 2+1, Habartová 2+0,  Bartáková 0+1, Čekal 0+1.

Druhé utkání se našim hráčům opravdu povedlo. U soupeřovy branky si otevřeli střelnici, a když sudí závěrečným hvizdem končil hru, zastavil se počet vstřelených branek na čísle 17. Borcům Bartákovi a Růzhovi se povedl dokonce dvojitý hattrick. Na drtivém výsledku má však zásluhu celé družstvo, včetně jeho dívčí části, která též zabodovala.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář