Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utkání KP 3. tříd s Č. Budějovicemi

28. 1. 2011

 

 
HC Milevsko 2010 A – HC Mountfield České Budějovice A  6:10 ( 2:1, 4:3, 0:6 )
 
Branky a nahrávky: Petřík 3+1,Šedivý 2+0, Řezáč 1+1, Keřka 0+1, Čiko 0+1
 
Sestava: Čejda Roman, Řezáč Michal, Petřík Milan, Keřka Tadeáš, Čiko Lukáš, Kotounová Anna, Šedivý Martin
 
  Milevští hokejisté v neděli 23.1.11 přivítali na svém ledě hráče z Č. Budějovic. Milevští svého soupeře okamžitě zatlačili před jeho branku a hned v první minutě po střele Řezáče dorážel do prázdné brány Petřík. Oba jmenovaní posléze role vyměnili, když Petřík střílel a Řezáč dorážel už na 2:0. V první třetině padla ještě jedna branka, ale bohužel pro domácí do jejich sítě. Na začátku druhé třetiny měli domácí náskok jedné branky, který soupeř takřka okamžitě smazal. Naštěstí se domácí vzchopili a zásluhou Petříka a Šedivého, každý z nich dal po dvou gólech, se ujali vedení 6:2. Jak se ale dá lehce ztratit takhle rozehraný zápas, předvedli domácí dokonale. Ještě do konce prostředního dějství obdrželi dva góly a posléze odehráli zatím nejhorší třetinu sezóny, když inkasovali do své branky šest gólů, aniž by sami skórovali. Mountfield si tudíž odvezl výhru 6:10 nad HC Milevskem 2010.
 
-jř-
 
 
HC Milevsko 2010 B - HC Mountfield České Budějovice B 3:6 ( 0:2, 0:2, 3:2)
 
Branky a nahrávky: Janda 3+0, Fáber 0+1, Skalický 0+1
 
Sestava: Pejšová Julie, Janda Marek, Skalický Jakub, Fáber Libor, Hrůza Daniel, Kolář Daniel, Lupták Jaroslav, Král Tomáš, Pokorný Marek
 
 Milevští hokejisté hostili v neděli soupeře z Českých Budějovic, i když nastoupili s nasazením, tak jejich šance končili na dobře chytajícím brankáři Mountfiledu. Naopak z šancí hostí se ujali hned v první třetině dvě a hosté tudíž první třetinu vyhráli 0:2. Druhá třetina byla jak přes kopírák té první, včetně střelených gólů na straně hostí. V posledním dějství se konečně dokázali prosadit i domácí a to zásluhou Jandy, který dokonce zaznamenal hattrick a určil tak průběžný stav v zápase na 3:4. Hosté však zůstali u svého standardu a vstřelili do konce zápasu dva góly. HC Milevsko 2010 si tak připsalo prohru s HC Mountfield Č. Budějovice 3:6.
-jř-
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář