Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utkání KP 3. tříd doma proti Soběslavi

31. 10. 2010
HC Milevsko 2010 A - OLH Spartak Soběslav A 11:4 (1:0,5:4,5:0)
 
Branky a nahrávky: Petřík 4+3, Řezáč 4+2, Kotounová 1+1, Král 1+0, Trepka 1+0
 
Sestava: Pejšová Julie, Řezáč Michal, Petřík Milan, Král Tomáš, Čiko Lukáš,
                Trepka Dominik, Kotounová Anna

 

 

Obrazek

 

V neděli 31.10.2010 na milevský led přijeli hokejisté ze Soběslavi, aby tu z domácím celkem sehráli již 5. kolo KP. Na první gól se čekalo do šesté minuty, kdy po střele domácího Řezáče na soupeřovu branku dorážel Petřík. To byl také jediný gól, který v první třetině padl. Druhá třetina byla na góly bohatší, když se za Milevské prostřídali Řezáč se třemi a Petřík se dvěmi brankami. Soupeř však nezůstal v prostředním dějství pozadu a dal jen o jednu branku méně než domácí. V poslední třetině se však už hosté střelecky neprosadili a naopak za HC Milevsko 2010 se postupně trefili do soupeřovi branky Petřík, Řezáč, Král, Trepka a Kotounová. I když byly první dvě třetiny herně vyrovnané, tak nakonec domácí tým přesvědčivě vyhrál 11:4.
-jř-
 
HC Milevsko 2010 B - OLH Spartak Soběslav   3:3 (1:2 , 1:0, 1:1 )
 
Branky a nahrávky: Lupták 1+0, Skalický 1+0, Janda 1+0
 
Sestava: Čejda Roman, Janda Marek, Skalický Jakub, Hrůza Daniel, Keřka Tadeáš,
                 Lupták Jaroslav, Barda David, Pokorný Marek, Kolář Daniel, Farný Libor
 
V neděli 31. října 2010 nastoupili na domácím ledě hráči HC Milevsko 2010 B k dalšímu mistrovskému utkání KP 3. tříd proti soupeři ze Soběslavi.
Na začátku utkání si milevští hráči vytvořili mírnou převahu, z níž vzešel, již ve druhé minutě, gól z hole Jardy Luptáka. Ovšem i přes tuto herní převahu se soupeři podařilo skórovat, a to hned dvakrát během dvou minut.
Do druhé části šli domácí s jasným cílem – otočit nepříznivý stav utkání, což se jim částečně povedlo prostřednictvím Jakuba Skalického, který parádní střelou „pod víko“ vyrovnal.
S tímto výsledkem vstupovali hráči i do poslední třetiny. Úvod této části však lépe zvládli hosté, když šli hned z prvního útoku opět do vedení. Tento stav motivoval milevské hráče k útočné hře. Vytvářeli si šance a zasypávali brankáře hostí spoustou střel, z nich se ujala ve 39. minutě vyrovnávací z hokejky Marka Jandy. Tlak domácích pokračoval až do závěrečné sirény, která tak ukončila boj za stavu 3:3.
-mb-
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Candid Ways to Farther down Blood Stress

(ATatstheta, 24. 7. 2018 16:40)

Poids est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/does-tadalafil-work-as-good-as-cialis/