Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utkání KP 3. tříd doma proti Veselí nad Lužnicí

13. 2. 2011
HC Milevsko 2010 A – TJ Lokomotiva Veselí n./L. A  1:9 (1:3, 0:6, 0:0)
 
Branky a nahrávky: Čiko 1+0, Trepka 0+1
 
Sestava: Pejšová Julie, Král Tomáš, Řezáč Michal, Janda Marek, Kotounová Anna, Trepka Dominik, Čiko Lukáš
 
 V sobotu 12. 2. 11 přivítalo HC Milevsko 2010 na svém ledě tým z Veselí n./L.. Hosté přijeli oproti minulému vzájemnému zápasu značně posíleni a podle toho také vypadal vývoj celého utkání. Navzdory tomu se hrál v úvodu vyrovnaný hokej, a i když se hosté ujali dvoubrankového vedení, tak domácí tým dokázal proměnit jednu za svých šancí zásluhou Čika po přihrávce od Trepky. První třetina ale skončila 1:3, když se stačili prosadit ještě jednou hosté. Prostřední dějství bohužel bylo v režii Lokomotivy, když domácímu týmu dokázala vstřelit šest gólů. Do třetí třetiny se tak šlo za stavu 1:9 a zásluhou zlepšeného přístupu domácích hráčů k soupeři tento výsledek vydržel až do konce zápasu. Milevští hráči tak zůstávají v letošním roce bez výhry.
 
-jř-
 
 
 
HC Milevsko 2010 B - TJ Lokomotiva Veselí n./L. B   2:5 (1:2, 0:1, 1:2)
 
Branky a nahrávky: Kolář 1+0, Barda 1+0, Fáber 0+1
 
Sestava: Čejda Roman, Hrůza Daniel, Fáber Libor, Keřka Tadeáš, Kolář Daniel, Lupták Jaroslav, Barda David, Pokorný Marek
 
V sobotu 12. února sehráli hráči týmu HC Milevsko 2010 B na domácím ledě další utkání krajského poháru třetích tříd. Po celý zápas hráli domácí útočný hokej a vytvořili si spoustu gólových šancí, které se jim ale nedařilo dokončovat. Naproti tomu se soupeři, i v dobré obraně domácích, dařilo hledat skuliny a využívat je.
Skóre otevřeli ve třetí minutě hosté. V deváté minutě zásluhou dobře postaveného Koláře domácí vyrovnali. Do konce první části si však hosté opět vytvořili jednobrankový náskok.
Ve druhé třetině si vedení pojistili třetím gólem. Ve třetí části byli opět úspěšnější hosté, kteří přidali během prvních tří minut tohoto dějství další dvě branky. Na hře domácích se však nepříznivé skóre nijak nepodepsalo. Dál s chutí útočili, tvořili hru a prosazovali se před soupeřovou svatyní. Čas však utíkal a tak už jen Milevští dokázali snížit na 2:5 po pěkné akci, kdy Fáber nahrál rozjetému Bardovi, který tak vsítil poslední branku tohoto utkání.
-mb-
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář