Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utkání KP 3. tříd doma s Hlubokou nad Vltavou

13. 3. 2011
HC Milevsko 2010 A – HC Hluboká n. Vlt. A 12 : 7 (1:2, 5:2, 6:3 )
 
Branky a nahrávky: Petřík 8+0, Řezáč 1+6, Trepka 3+0, Čiko 2+0, Kotounová 0+1,
                                   Král 0+1
 
Sestava: Čejda Roman, Petřík Milan, Řezáč Michal, Kotounová Anna, Trepka Dominik, Čiko Lukáš, Král Tomáš, Bílková Karolína
 
Milevští hokejisté třetích tříd odehráli v sobotu 12. 3. na svém ledě poslední zápas KP proti Hluboké. První třetina pro domácí celek nevyzněla příznivě, když se po dvou inkasovaných gólech prosadil za Milevské Trepka. Do prostředního dějství zápasu však vlétli jako vyměnění a zásluhou čtyř branek Petříka a jedním gólem Trepky se dostali do průběžného vedení 6:2. Sice do konce druhé třetiny obdrželi domácí dvě branky, ale v následující poslední třetině přidali dalších šest gólů, po trefách Řezáče, Trepky a Petříka, který se prosadil opět čtyřikrát. V závěru zápasu HC Milevsko 2010 A už jen dovolilo soupeři upravit skóre třemi góly na konečných 12:7.
 
-jř-
 
 
HC Milevsko 2010 B – HC Hluboká n. Vlt. B 7:3 (1:1, 3:0, 3:2)
 
Branky a nahrávky: Janda 2+1, Hrůza 2+0, Fáber 2+0, Lupták 1+1, Barda 0+1,
                                   Pokorný 0+1
 
Sestava: Pejšová Julie, Keřka Tadeáš, Hrůza Daniel, Janda Marek, Barda David, Fáber Libor,     Lupták Jaroslav, Pokorný Marek
 
V sobotu 12. března sehráli hráči týmu HC Milevsko 2010 B poslední utkání krajského poháru třetích tříd. Tentokrát hostili na domácím ledě soupeře z Hluboké nad Vltavou. Skóre otevřeli domácí - po asistenci Luptáka vstřelil první branku Fáber. Hosté však ještě stačili do konce první části vyrovnat.
Ve druhé třetině se gólově dařilo pouze domácím, kteří nastříleli tři branky. Nejdříve se po přihrávce od Jandy trefil Lupták, poté se samostatně prosadil Janda a do třetice Barda nabídl přihrávku opět Jandovi, který dával na 4:1.
Ve třetí části nejdříve hosté snížili, pak ovšem následovala akce, ve které si Hrůza po asistenci Pokorného připsal další trefu. Krátce na to hosté vstřelili svůj poslední gól, po kterém už hra patřila jen domácím – na 6:3 navýšil Fáber a úspěšným samostatným nájezdem stanovil Hrůza konečný výsledek zápasu.
-mb-
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář