Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utkání KP 3. tříd doma s Táborem

27. 2. 2011
HC Milevsko 2010 A – HC Tábor A  14:2 (5:1, 5:0, 4:1)
 
Branky a nahrávky: Trepka 5+2, Řezáč 3+2, Čiko 2+2, Kotounová 2+1, Kolář Daniel 2+1, Král 0+1, Šedivý 0+1
 
Sestava: Pejšová Julie, Král Tomáš, Řezáč Michal, Kolář Daniel, Kotounová Anna, Trepka Dominik, Čiko Lukáš, Šedivý Martin
 
Poslední únorovou sobotu přivítaly třetí třídy HC Milevska 2010 hokejisty z Tábora a od počátečních minut hosty bez výrazných problémů přehrávali. Po dvou domácích gólech od Koláře a Trepky se sice táborští hráči prosadili a snížili na 2:1, ale domácí to nezastavilo a do konce třetiny stanovili průběžný výsledek po brance Řezáče a dvou gólech Trepky na 5:1. Během prostředního dějství milevští hokejisté navýšili skóre až na 10:1, když se mezi střelce postupně zapsali Kotounová, Řezáč, Kolář, Čiko a Trepka. Ani ve třetí třetině se obraz hry nezměnil, při níž domácí přidali další čtyři góly po trefách Řezáče, Kotounové a Trepky, který se trefil hned dvakrát. Hosté do konce zápasu upravili svým gólem na konečný výsledek 14:2 a tak se HC Milevsko 2010 může pochlubit výhrou.
 -jř-
 
HC Milevsko 2010 B – HC Tábor B 4:7 (2:4, 1:2, 1:1)
 
Branky a nahrávky: Janda 1+2, Hrůza 2+0, Pokorný 1+0, Barda 0+1
 
Sestava: Čejda Roman, Barda David, Janda Marek, Hrůza Daniel, Keřka Tadeáš, Lupták Jaroslav, Skalický Jakub, Fáber Libor, Pokorný Marek.
 
V sobotu 26. února 2011 se střetli hráči týmu HC Milevsko 2010 B na domácím ledě v dalším utkání krajského poháru třetích tříd, tentokrát proti táborským Kohoutům. Začátek lépe zvládli domácí. Již v první minutě našel Janda před bránou Hrůzu, který prvním gólem otevřel skóre zápasu. O dvě minuty později nasměroval Barda kotouč před bránu, tam dobře postavený Pokorný zvýšil na 2:0. Pak se ovšem hry ujal soupeř a do konce první části čtyřmi brankami obrátil vedení na svou stranu. V úvodu druhé třetiny sice Janda snížil na 3:4, Táborští ale v průběhu této části přidali další dvě branky.Ve třetí části domácí snížili na rozdíl dvou gólů, když Janda nahrál Hrůzovi, a ten napodruhé překonal brankáře hostů. V posledních minutách utkání si Milevští ještě vytvořili spoustu slibných šancí se snahou alespoň vyrovnat, soupeř ovšem tento tlak ustál a navíc ještě vteřinu před koncem své vítězství potvrdil sedmou brankou.
-mb-
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář