Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utkání KP 3. tříd s IHC Písek

9. 1. 2011
HC Milevsko 2010 A – IHC Písek A    6:6  ( 3:0, 1:4, 2:2 )
 
Branky a nahrávky: Petřík 4 + 0, Trepka 2 + 1, Barda 0 + 1, Řezáč 0 + 1, Král 0 + 1
 
Sestava: Pejšová Julie, Řezáč Michal, Petřík Milan, Král Tomáš, Trepka Dominik, Šedivý Martin, Barda David, Kotounová Anna
 
V sobotu 8. ledna 2011 hostili hráči třetích tříd týmu HC Milevsko 2010 A na svém ledě soupeře z Písku. Po vánoční přestávce tak navázali na řadu utkání krajského poháru. Domácí vstoupili do zápasu lépe, vytvářili si slibné šance a byli celkově aktivnější. V první třetině se dařilo především Petříkovi, který se trefil třikrát, po asistencích Trepky a Krále.
V úvodu druhé části Milevští v tlaku pokračovali brankou Trepky, na kterou nahrával Barda. Pak však po chybách v obraně domácích přišla čtyřgólová smršť, čímž dokázali hosté vyrovnat.
Do poslední třetiny tak šly oba celky se stejnými šancemi na vítězství. V tomto boji byli nejdříve úspěšnější hosté, kteří pátou brankou otočili stav utkání. Na to však došlo v zápasu k dalšímu obratu, kdy se počtvrté trefil Petřík, a za asistence Řezáče skóroval Trepka. Tento jednobrankový náskok však nedokázali domácí udržet a v posledních minutách utkání inkasovali. Soupeři se tak rozešli smírně za konečného stavu 6:6.
 
-mb-
 
 
 
HC Milevsko 2010 B – IHC Písek B    1:8 ( 0:2, 1:3, 0:3 )
 
Branky a nahrávky: Hrůza 1+0
 
Sestava: Čejda Roman, Janda Marek, Skalický Jakub, Hrůza Daniel, Lupták Jaroslav, Pokorný Marek, Fáber Libor, Keřka Tadeáš
 
V sobotu 8. 1. 2011 přijeli hokejisté z Písku změřit síly s domácím týmem třetích tříd HC Milevska 2010 B. Hosté začali aktivně a hned v prvním střídání vstřelili branku. Milevští se snažili hru srovnat, bohužel bylo vidět, že písečtí hráči jsou hokejově vyspělejší, což vyústilo k další trefě do milevské sítě. Do druhé třetiny se tak šlo za stavu 0:2 a tento rozdíl písečtí hokejisté ještě rozšířili o další dvě branky. Trochu naděje přinesl do řad milevského týmu Daniel Hrůza, když dokázal vstřelit branku, ale hosté dokázali okamžitě odpovědět svojí již pátou brankou. Ve třetí třetině, která se už jen v podstatě dohrávala, dokázali hosté přidal další tři góly. HC Milevsko 2010 tak prohrálo s IHC Pískem 1:8.
-jř-
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář