Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utkání KP 3. tříd s Vimperkem

21. 11. 2010
 
HC Milevsko 2010 A – HC Vimperk A 4:9 (3:5, 0:3, 1:1)
 
Branky a nahrávky: Petřík 2+1, Řezáč 2+1, Šedivý 0+2,
 
Sestava: Čejda Roman, Řezáč Michal, Petřík Milan, Šedivý Martin, Čiko Lukáš, Trepka Dominik, Král Tomáš
 
V sobotu 20. listopadu přijel na milevský zimní stadion silný soupeř z Vimperka.
Milevští hokejisté však proti němu nastoupili bez velkého respektu a hned v první minutě se jim podařilo díky Petříkovi skórovat. Dokonce i po vyrovnávající brance se soustředili na hru, když se opět dokázal prosadit po přihrávce Šedivého Petřík. Samotný autor gólu pak sám dokázal najít před soupeřovou brankou Řezáče, který nedal vimperskému gólmanovi šanci. Bohužel domácí nedokázali vedení udržet a do konce třetiny čtyřikrát inkasovali. Do druhé třetiny se šlo za stavu 3:5 a tento rozdíl ve skóre se do konce prostředního dějství ještě více prohloubil o další tři góly. Ve třetí třetině si mužstva připsala po jedné brance, kdy se za domácí prosadil Řezáč po přihrávce Šedivého.
Utkání tak po tvrdém hokeji skončilo 4:9 v neprospěch HC Milevsko 2010 A.
-jř-
 
 

Obrazek

 
HC Milevsko 2010 B – HC Vimperk B     4:25 (2:10, 2:7, 0:8)
 
Branky a nahrávky: Janda 2+0, Kotounová 1+0, Kolář 1+0
 
Sestava: Barda David, Janda Marek, Skalický Jakub, Hrůza Daniel, Lupták Jaroslav, Pokorný Marek, Kolář Daniel, Fáber Libor, Kotounová Anna
 
V sobotu 20. listopadu nastoupili hráči týmu HC Milevsko 2010 B k dalšímu utkání KP 3. tříd. Tentokrát hostili na domácím ledě soupeře z Vimperka. A že to byl silný protějšek, je zřejmé už z výsledku.
V první třetině, když už byl stav utkání 0:10, stačili domácí pouze korigovat výsledek této části dvěma góly, když se trefili Kolář a Janda.
Ve druhé třetině převaha hostů nebyla tak markantní, přesto nadělili Milevským dalších sedm branek. Za domácí skórovali pouze Kotounová s Jandou, a to byla poslední trefa do sítě hostí, protože poslední část utkání patřila už jen Vimperským. Ti ještě přidali osm branek a stanovili tak výsledek utkání na konečných 4:25.
Nutno podotknout, že domácí odehráli tento zápas bez stonající brankářky Pejšové, a tak v bráně zaskočil obránce Barda.

-mb-

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář