Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utkání KP 3. tříd se Sušicí

5. 12. 2010
HC Milevsko 2010 A - HC Sušice 13:6 (4:1, 2:2, 7:3)
 
Branky a nahrávky: Čiko 3+1, Trepka 3+1, Řezáč 2+2, Petřík 3+0, Šedivý 1+1, Kotounová 1+0, Král 0+1
 
Sestava: Pejšová Julie, Řezáč Michal, Petřík Milan, Král Tomáš, Čiko Lukáš, Trepka Dominik, Kotounová Anna, Šedivý Martin
 
Hokejisté ze Sušice zavítali v sobotu 4.12. na led HC Milevska 2010. Šlo o kvalitního soupeře, s nímž se hra, až na pár závěrečných minut, přelévala ze strany na stranu.
První třetinu vyhrál domácí tým 4:1, když se za domácí postupně trefili Řezáč, Trepka, Petřík a Čiko. Ve druhé třetině se dvakrát po sobě prosadil soupeř ze Sušice a snížil tím stav na rozdíl jednoho gólu. Proti vyrovnání ale byli Petřík a Kotounová, kteří svými góly vrátili svému týmu tříbrankový náskok. Do závěrečné třetiny se šlo za stavu 6:3 pro domácí a tento náskok ještě o gól zvýšil Trepka. Hráči ze Sušice se pokusili zvrátit pro ně nepříznivý stav, když se jim podařilo dvakrát po sobě skórovat. Za domácí se poté prosadil Řezáč, na což soupeř odpověděl svojí poslední brankou zápasu. Do domácích řad vnesl klid svým gólem Petřík a zároveň tím nastartoval svůj tým tři minuty před koncem zápasu k dalším čtyřem gólům s přispěním Trepky, dvěma brankami Čika a poslední brankou zápasu Šedivého. Domácí tak zvítězili 13:6.
-jř-
 
 
HC Milevsko 2010 B – HC Sušice B 3:5 (3:1, 0:2, 0:2)
 
Branky a nahrávky: Barda 1+0, Janda 1+0, Hrůza 1+0
 
Sestava: Čejda Roman, Barda David, Janda Marek, Skalický Jakub, Hrůza Daniel, Lupták Jaroslav, Pokorný Marek, Kolář Daniel, Fáber Libor, Keřka Tadeáš
 
V sobotu 4. prosince sehráli na domácím ledě hráči týmu HC Milevsko 2010 B další zápas KP 3. tříd. Tentokrát hostili sušický hokejový oddíl. Do zápasu vstoupili domácí famózním způsobem. V osobních soubojích soupeře přehráli, disciplinovaně bránili a dokázali si vytvořit gólové šance. Již ve třetí minutě otevřel skóre Barda. Poté sice hosté vyrovnali, ale Milevští nato odpověděli dvěma brankami Jandy a Hrůzy.
Ve druhé třetině se však týmy herně vyrovnaly a bohužel po dvou trefách do sítě domácích se srovnalo i skóre.
Do třetí části utkání družstva vstupovala s úkolem otočit výsledek ve svůj prospěch. V tomto boji po dvou vstřelených brankách zvítězili Sušičtí a stanovili tak konečný výsledek na 3:5.
-mb-
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář