Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utkání KP 3. tříd v J. Hradci

16. 1. 2011
 
KLH Vajgar Jindřichův Hradec A - HC Milevsko 2010 A  9:5 (3:1, 3:1, 3:3)
 
Branky a nahrávky: Petřík 4+1, Řezáč 1+2
 
Sestava: Pejšová Julie, Řezáč Michal, Petřík Milan, Barda David, Trepka Dominik, Čiko Lukáš, Kotounová Anna
 
V neděli 16. ledna 2011 sehráli hráči týmu HC Milevsko 2010 na ledě silného soupeře v Jindřichově Hradci další zápas KP 3. tříd.
Úvod utkání lépe zvládli domácí, když si útočnou hrou a výborným bruslením vytvořili dvoubrankový náskok. Ve 12. minutě po samostatném úniku tento rozdíl snížil milevský Petřík. Do konce první třetiny však domácí opět navýšili skóre, tentokrát na 3:1.
I ve druhé části Jindřichohradečtí pokračovali v tlaku a postupně dokázali nastřílet další tři branky, na které za Milevsko odpověděl jednou trefou Petřík a zpečetil tak stav utkání po dvou třetinách na 6:2. Milevští hráči věděli, že když se budou chtít prosazovat vedle tak kvalitního protivníka, musí zlepšit obranu a zvýšit důraz před soupeřovou svatyní, což se výborně dařilo ve třetím dějství. Výsledkem tohoto snažení byly dvě vstřelené branky, když si vzájemně nahráli Řezáč s Petříkem. Po té však opět zareagovali dalším gólem domácí a odskočili tak Milevským na rozdíl tří branek. To se vzápětí změnilo, když po asistenci Řezáče snížil Petřík. Závěr utkání však patřil domácím, kteří si na své konto připsali ještě dvě branky a stanovili tak konečný výsledek utkání na 9:5.
 
-mb-
 
 
KLH Vajgar Jindřichův Hradec B – HC Milevsko 2010 B 8:1 ( 4:0, 2:1, 2:0)
 
Branky a nahrávky: Skalický 1+0
 
Sestava:Čejda Roman, Janda Marek, Skalický Jakub, Fáber Libor, Keřka Tadeáš, Šedivý Martin, Kolář Daniel
 
V neděli 16.1. milevští hokejisté třetích tříd přijeli na led Vajgaru, aby zde sehráli čtrnácté kolo KP. Hosté začali vlažně a umožnili tak domácím hrát jejich hru. Milevští byli v podstatě všude o krok později a to se tudíž ukázalo i na výsledku, když první třetinu prohráli s domácím celkem 0:4. Do druhé třetiny nastoupili hosté odhodlaněji a obraz hry se začal vyrovnávat. Sice jako první v prostředním dějství obdrželi gól, ale posléze dokázali zásluhou Skalického vsítit branku. Bohužel do konce třetiny po chvilkové nepozornosti hosté opět inkasovali. Ve třetí třetině i přes velkou snahu milevský tým gól nepřidal, ba naopak dva ještě inkasoval. Utkání tak dospělo k závěru za konečného stavu 8:1 v neprospěch HC Milevsko 2010.
-jř-
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář