Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utkání KP 3. tříd v Soběslavi

30. 1. 2011
 
OLH Spartak Soběslav A - HC Milevsko 2010 A   12:11 ( 5:4, 3:5, 4:2)
 
Branky a nahrávky: Kolář 4+2, Petřík 3+1, Trepka 2+2 , Řezáč 1+1, Čiko 1+1
 
Sestava: Čejda Roman, Řezáč Michal, Petřík Milan, Kotounová Anna, Trepka Dominik, Kolář Daniel, Čiko Lukáš
 
 V neděli 30. 1. 11 zavítalo HC Milevsko 2010 na led Spartaku Soběslavi. Od prvních minut zápasu se hrál oboustranně kvalitní hokej, kde se týmy přetahovaly o vedení v zápasu. První třetinu vyhráli domácí 5:4, když se za Milevské prosadil dvakrát Kolář a jednou Petřík a Trepka. Druhou třetinu pro změnu vyhráli milevští hokejisté 3:5, zásluhou Trepky, Řezáče, Koláře a také Petříka, který skóroval hned dvakrát. Do posledního dějství se šlo za stavu 8:9 pro hosty, ale stejně jako v předešlém zápasu propadli a nechali si vstřelit hned v úvodu třetiny čtyři góly. Ačkoliv se pak milevští hráči snažili, tak se jim podařilo už jen snížit díky Čikovi a Kolářovi na rozdíl jednoho gólu. Utkání tak skončilo divokým výsledkem 12:11 v neprospěch HC Milevsko 2010.
 
-jř-
 
 
OLH Spartak Soběslav B - HC Milevsko 2010 B 15:1 (4:0, 5:0, 6:1)
 
Branky a nahrávky: Šedivý 1+0, Král 0+1
 
Sestava: Pejšová Julie, Janda Marek, Šedivý Martin, Král Tomáš, Barda David, Fáber Libor, Keřka Tadeáš
 
Poslední lednovou neděli sehráli hráči třetích tříd týmu HC Milevsko 2010 B další utkání KP, tentokrát na soběslavském ledě. Jak silný to byl soupeř, je patrné z výsledku.
Již v úvodu nastavili domácí svižné tempo, které udržovali v průběhu celého zápasu. To se stalo milevským hráčům osudným, protože ve většině situací zaostávali krok za soupeřem. Skóre otevřeli Soběslavští už po půldruhé minutě střetnutí. Do konce úvodní části ještě přidali tři góly. Ve druhé třetině se hosté herně soupeři přiblížili, přesto se domácím povedlo vstřelit dalších pět branek.
V závěrečné části pokračovali Soběslavští v gólové smršti a na své konto si připsali postupně dalších šest branek. Milevští však nedohrávali zápas zlomení, bojovali do poslední minuty a v té také vstřelili svoji jedinou branku, když po asistenci Krále zakončoval Šedivý, který tak stanovil konečný výsledek utkání na 15:1.
-mb-
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář