Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utkání KP 3. tříd v Sušici

6. 3. 2011
TJ Sušice A - HC Milevsko 2010 A 8 : 3 (5:0, 3:1, 0:2)
 
Branky a nahrávky: Čiko 1+0, Král 1+0, Kotounová 1+0
 
Sestava: Pejšová Julie, Král Tomáš, Řezáč Michal, Kotounová Anna, Čiko Lukáš, Šedivý Martin
 
 V sobotu 5. 3 zavítaly třetí třídy HC Milevska 2010 na poslední venkovní zápas KP do Sušice. Milevští hráči od prvních minut nestíhali tempu hry a do konce první třetiny inkasovali pět branek. Prostřední dějství zápasu už bylo o poznání vyrovnanější, ale jako první se gólově prosadili domácí a to hned dvakrát. Poté se však zadařilo po několika šancích i hostům a zásluhou Čika vstřelili branku. Bohužel domácí skórovali ještě jednou a stanovili tak výsledek na 8:1 po druhé třetině. Do závěrečné třetiny šli milevští hráči s tím, že s výsledkem něco udělají. A to se jim i částečně podařilo, když zásluhou Krále a Kotounové dokázali vstřelit dvě branky, aniž by sami inkasovali. Zápas tak skončil výhrou domácího celku TJ Sušice 8:3.
 
-jř-
 
TJ Sušice B - HC Milevsko 2010 B 6:3 (2:0, 2:1, 2:2)
 
Branky a nahrávky: Janda 1+0, Keřka 1+0, Barda 1+0, Fáber 0+1
 
Sestava: Čejda Roman, Keřka Tadeáš, Hrůza Daniel, Janda Marek, Barda David, Fáber Libor, Malý Jakub
 
V sobotu 5. března zajeli hráči týmu HC Milevsko 2010 B do Sušice k předposlednímu zápasu KP 3. tříd. Vyrovnané utkání lépe začal soupeř, když v první části vstřelil dvě branky. To samé zopakoval i ve druhé třetině. Odpověď Milevských přišla až v samém závěru tohoto dějství, to když Janda projel sušickou obranou a vstřelil první branku Milevska.
Ve třetí části nejdříve domácí navýšili svůj náskok, poté Keřka využil nepřehledné situace před brankářem soupeře a chytrou střelou ho přehodil. Domácí však odpověděli gólem, a tím si znovu vytvořili čtyřbrankový odstup.V závěru utkání dokázal Barda po spolupráci s Fáberem už jen korigovat výsledek třetím gólem a stanovil tak konečný stav na 6:3.
-mb-
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář