Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utkání KP 3. tříd v Táboře

28. 11. 2010
HC Kohouti Tábor A - HC Milevsko 2010 A 2:13 (0:6, 2:3, 0:4)
 
Branky a nahrávky: Řezáč 4+3, Petřík 3+3, Trepka 4+0, Čiko 0+2, Král 1+0, Kotounova 1+0
 
Sestava: Pejšová Julie, Řezáč Michal, Petřík Milan, Král Tomáš, Čiko Lukáš, Trepka Dominik, Kotounová Anna
 
Na rozdíl od minulého soupeře milevští hokejisté přijeli v sobotu 28. 11. do Tábora v roli favorita a zde svoji úlohu plnili od samotného začátku. V první třetině se totiž za hosty prosadili hned čtyři hráči, a to Řezáč s Petříkem, kteří skórovali dvakrát, a Král s Trepkou, ti zaznamenali po jedné brance. Oproti první třetině, která skončila 0:6 z pohledu domácích, tak druhá byla alespoň výsledkově vyrovnanější. Nejdříve v ní milevští hokejisté navýšili skóre díky Trepkovi a Kotounové o dva góly, aby pak mohli domácí skórovat. Poté přidal branku za Milevské Řezáč, na kterou táborští hráči zareagovali druhou a zároveň i poslední brankou jejich týmu. Ve třetí třetině za stavu 2:9 měli opět hosté hru ve svých rukou a postupně zvyšovali náskok až na konečných 2:13, když se za HC Milevsko 2010 prosadil dvakrát Trepka a pozadu nezůstali Řezáč a Petřík, kteří si připsali po jednom gólu. Milevští hokejisté si tak vezou z Tábora zaslouženou výhru.
-jř-
 
 
HC Kohouti Tábor B - HC Milevsko 2010 B   12:7 (5:2, 4:1, 3:4)
 
Branky a nahrávky: Kolář 4+0, Skalický 1+1, Barda 1+0, Hrůza 1+0
 
Sestava: Čejda Roman, Barda David, Janda Marek, Skalický Jakub, Hrůza Daniel, Lupták Jaroslav, Pokorný Marek, Kolář Daniel, Fáber Libor
 
V neděli 28. listopadu sehráli na táborském ledě hráči týmu HC Milevsko 2010 B další utkání krajského poháru třetích tříd.
Úvod střetnutí Milevští trochu zaspali, čehož soupeř využil a vstřelil během prvních pěti minut tři branky. Pak se sice Kolářovi podařilo snížit, ale následovaly další dvě trefy do milevské sítě. Do konce první části už jen korigoval Kolář na 5:2.
V úvodu druhé třetiny ještě snížil náskok domácích Skalický – po samostatném nájezdu. Pak měli ale opět slovo Táborští a postupně do konce prostřední části nastříleli čtyři branky.
Do závěrečné třetiny vstupovali hráči z Milevska sice s šestibrankovým rozdílem, ale také s odhodláním nevzdát se. Zlepšili hru jak v obraně, tak i před soupeřovou brankou, z čehož těžil nejdříve po Skalického asistenci Kolář, poté se prosadil Hrůza a po něm ještě Barda. Pak se ale opět dokázal dvakrát trefit soupeř, a tím naděje na otočení zápasu zmizely. Ještě sice snížil Kolář, ale poslední slovo měl soupeř, a stanovil tak výsledek utkání na 12:7.
-mb-
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář