Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utkání KP 3. tříd ve Strakonicích

19. 12. 2010
 
HC Strakonice A - HC Milevsko 2010 A 6:6 (2:2, 3:2, 1:2)
 
Branky a nahrávky: Řezáč 2+1, Petřík 1+2, Trepka 2+0, Král 1+0, Čiko 0+1,
 
Sestava: Čejda Roman, Řezáč Michal, Petřík Milan, Král Tomáš, Čiko Lukáš, Trepka Dominik, Šedivý Martin
 
      V neděli 19.12. zavítali milevští hráči na led HC Strakonic, kde chtěli oplatit domácím porážku z úvodního kola KP.
     V úvodu první třetiny hráli hosté aktivně, z čehož pramenily první dvě branky zápasu z hole Řezáče, na které mu přihrál Petřík. Bohužel tempo hry neudrželi, a tak přišel trest v podobě dvou gólů domácích. Do druhé třetiny za vyrovnaného stavu 2:2 vstoupili lépe domácí, když se jim podařilo dvakrát po sobě skórovat. Po těchto inkasovaných gólech vybídl Řezáč svou přihrávkou ke vstřelení branky Petříka, aby následně opět domácí tým skóroval a vrátil tak rozdíl o dvě branky. Milevští se však nevzdali a do konce druhé třetiny dokázali vstřelit kontaktní branku zásluhou Trepky po přihrávce od Čika. Za stavu 5:4 se ve třetí třetině opět jako první prosadili domácí, když přidali další gól. Poslední slovo však měli milevští hokejisté, kdy nejprve proměnil nájezd Král, jenž byl faulován, a posléze se prosadil Trepka, který tím zařídil vyrovnávající branku HC Milevska 2010. Soupeři se tak rozešli smírně za konečného stavu 6:6.
  
-jř-
 
 
HC Strakonice B - HC Milevsko 2010 B 3:3 (1:2, 1:0, 1:1)
 
Branky a nahrávky: Janda 3 + 0, Barda 0 + 1
 
Sestava: Pejšová Julie, Barda David, Janda Marek, Skalický Jakub, Hrůza Daniel, Lupták Jaroslav, Pokorný Marek, Kolář Daniel, Fáber Libor, Keřka Tadeáš
 
 
V neděli 19. prosince sehráli hráči týmu HC Milevsko 2010 B na strakonickém ledě další mistrovský zápas KP 3. tříd.
Skóre utkání otevřeli v páté minutě domácí. Po necelých dvou minutách se dobře uvolnil milevský Janda a vyrovnal stav na 1:1. Ještě v téže třetině ten samý hráč dostal hosty po samostatném nájezdu do vedení.
Ve druhé části se gólově prosadili pouze domácí, což znamenalo vyrovnání na 2:2.
Poslední třetinu lépe zahájili Milevští. Po asistenci Bardy se trefil opět Janda. Poslední slovo však měli domácí. Třetí brankou vyrovnali a stanovili tak stav utkání na 3:3.
-mb-
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář