Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utkání KP 3. tříd ve Veselí n/Luž.

14. 11. 2010
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí A - HC Milevsko 2010 A 1:23 (0:9,0:7,1:7)
 
Branky a nahrávky: Petřík 9+2, Šedivý 4+4, Kotounová 3+4, Trepka 3+3, Řezáč 2+3, Čiko 2+1, Král 0+3
 
Sestava: Čejda Roman, Řezáč Michal, Šedivý Martin, Kotounová Anna, Čiko Lukáš, Trepka Dominik, Král Tomáš, Petřík Milan.
 
V neděli zavítali do Veselí n./L. hokejisté z HC Milevsko 2010 nabuzení z předchozích tří výher s tím, že tuto sérii chtějí prodloužit. Pokračovat v tom jim umožnil soupeř, který byl po všech stránkách hokejově horší. Převážnou dobu se hrálo před brankou domácího týmu, když se jen sami sporadicky dostali k brance milevského Romana Čejdy. Jen jednou z dálky dokázali vstřelit svou jedinou branku, a to ke konci celého zápasu. Naopak dobře hrající hosté skórovali hned třiadvacetkrát, a to ještě hodně šancí skončilo na dobře chytajícím brankáři domácího týmu.
Všichni milevští hokejisté se podepsali na jasné výhře nad hráči Lokomotivy a odváží si odtud výhru 23:1.
-jř-
 
 
 
 
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí B - HC Milevsko 2010 B 1:5 (0:1, 0:2,1:2)
 
Branky a nahrávky: Hrůza 3+0, Janda 1+0, Kolář 1+0
 
Sestava: Pejšová Julie, Janda Marek, Skalický Jakub, Hrůza Daniel, Lupták Jaroslav, Barda David, Pokorný Marek, Kolář Daniel, Fáber Libor.
 
V neděli 14. listopadu také sehráli milevští třeťáci B další zápas KP. Po dvou domácích utkání tentokrát zavítali na led soupeře z Veselí nad Lužnicí. Od začátku si Milevští vytvářeli slibné šance. První branka však padla až po deseti minutách hry díky Kolářovi, který tak stanovil skóre první části. Druhá třetina pokračovala v obdobném stylu. Šance domácích končily na solidně chytající Julii Pejšové. Naproti tomu hosté zaznamenali dvě trefy z hokejek Jandy a Hrůzy. Tím šli Milevští do třetí části se slušným náskokem tří branek. V poslení třetině se výborně prosadil dvěma góly opět Hrůza. V závěru střetnutí už jen domácí korigovali pro ně nepříznivý výsledek na 5:1.
-mb-
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Díky za zprávy ze zápasů

(děda, 15. 11. 2010 19:22)

Děkuji za výsledky ze zápasů.