Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utkání KP s Č. Krumlovem

7. 11. 2010
 
HC Milevsko 2010 A - HC Slavoj Český Krumlov A 10:8 (6:3,2:3,2:2)
 
Branky a nahrávky:Čiko 3+0, Šedivý 3+0, Král 2+1, Řezáč 2+1, Kotounová 0+1,
 
Sestava: Pejšová Julie, Řezáč Michal, Šedivý Martin, Kotounová Anna,  Čiko Lukáš, Trepka Dominik,  Král Tomáš
 
V sobotu zavítali na milevský led hokejisté z Č. Krumlova, kteří s domácím celkem odehráli zápas ve svižném tempu. První třetina skončila divokou přestřelkou 6:3, kdy se za domácí zapsali mezi střelce po dvou brankách Čiko s Šedivým a po jedné brance Řezáč s Králem.Ve druhé třetině začali lépe hosté, kdy během pár minut stačili srovnat výsledek. Domácí hokejisté se vzápětí vzpamatovali, zlepšili obranu a do konce třetiny zásluhou Krále a Řezáče odskočili soupeři na rozdíl dvou branek. Poslední dějství zápasu opět začali lépe hokejisté Slavoje, kdy během prvních dvou minut bylo srovnáno. Naštěstí zareagoval Čiko a poslal téměř okamžitě domácí tým znova do vedení. Drama trvalo až do předposlední minuty utkání, kdy pojistil výhru hráčů HC Milevsko 2010 svou trefou Šedivý, a stanovil konečný výsledek na 10:8.
-jř-
 
HC Milevsko 2010 B - HC Slavoj Český Krumlov B 10:0 ( 1:0, 2:0, 7:0)
 
Branky a nahrávky: Janda 5+0, Kolář 3+0, Barda 1+1, Keřka 1+0
 
Sestava: Čejda Roman, Janda Marek, Skalický Jakub, Hrůza Daniel, Keřka Tadeáš, Lupták Jaroslav, Barda David, Pokorný Marek, Kolář Daniel, Fáber Libor
 
Dne 6. listopadu se utkali hráči 3. tříd týmu HC Milevsko 2010 B na domácím ledě v zápase s Českým Krumlovem. Od začátku měli Milevští hru pevně v rukou. Do vedení šli již po 3 minutách díky Jandovi. Do konce první třetiny pokračovali v tlaku, dále oťukávali brankáře hostí, který však ale zatím odolával.
Ve druhé části se vedle Jandy prosadil ještě Keřka, a tím si milevští kluci vytvořili tříbrankový náskok.
V závěrečné třetině se ovšem naplno ukázalo, kdo bude slavit vítězství. Za domácí tým se třikrát trefili Janda s Kolářem a jedním gólem přispěl Barda. Na konci utkání tedy svítilo na časomíře fantastické skóre 10:0, za které patří dík i brankáři domácích Čejdovi za vychytanou nulu.
-mb-
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář