Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční turnaj

22. 12. 2009

                     Skupina A                                      Skupina B

 

                     HC Milevsko                                                   HC České Budějovice

                            HC Plzeň                                                         SK Třebechovice pod Orebem

                            HC Spartak Vlašim                                         Tatran Sedlčany

                            SK Horácká Slavia Třebíč                               HTA

 

 

 

 

 

                                                                       Časový program turnaje:

 

                                             Hřiště “A“                                                              Hřiště “B“

 

                                                            Hra ve skupinách

 

09.00 ( 09.40 )    HC  Milevsko – HC Spartak Vlašim                 HC  České Budějovice – Tatran Sedlčany

09.45 ( 10.25 )    SK HS Třebíč – HC Plzeň                                 HTA – SK Třebechovice

10.25 ( 10.35 )    úprava ledu

 

10.40 ( 11.20 )    HC  Milevsko –  SK HS Třebíč                         HC  České Budějovice - HTA

11.25 ( 12.05 )    HC Plzeň -  HC Spartak Vlašim                        SK Třebechovice  - Tatran Sedlčany

12.05 ( 12.15 )    úprava ledu

 

12.20 ( 13.00 )    Milevsko -  HC Plzeň                                        České Budějovice – SK Třebechovice 

13.05 ( 13.45 )    HC Spartak Vlašim - SK HS Třebíč                  Tatran Sedlčany - HTA

13.45 ( 14.55 )    úprava ledu

 

                                                                                  

 

14.00 ( 14.40 )    3 A  -  4 B                                                                 3 B  -  4 A

14.40 ( 14.50)     úprava ledu

 

14.55 ( 15.35 )     1 A - 2 B                                                                 1 B - 2 A

15.35 (15.45 )     úprava ledu

 

15.50 ( 16.30 )    3 A – 3 B                                                                 4 B – 4 A

16.30 ( 16.40 )    úprava ledu

 

16.45 ( 17.25 )     FINÁLE                                                                o 3. místo

 

 

1.Umístnění o 5-8 místo se hraje tabulkovým způsobem při kterém se započte vzájemný zápas ze základní skupiny zúčastněných mužstev.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář