Jdi na obsah Jdi na menu
 


Z Hluboké dvě vítězství

12. 12. 2010
 
HC Hluboká n.Vlt. A - HC Milevsko 2010 A 7:14 (2:8, 1:4, 4:2)
 
Branky a nahrávky: Petřík 6+1, Řezáč 4+1, Trepka 2+1, Čiko 0+2, Kotounová 1+0, Šedivý 1+0,
 
Sestava: Čejda Roman, Řezáč Michal, Petřík Milan, Král Tomáš, Čiko Lukáš, Trepka Dominik, Kotounová Anna, Šedivý Martin
 
      V neděli 12.12. dorazili milevští hokejisté do Hluboké n. Vlt., aby zde sehráli již 11. kolo KP třetích tříd.
      Hosté vstoupili do utkání výborně, když se díky Petříkovi a posléze Řezáčovi dostali do dvoubrankového vedení. Milevští však po těchto gólech přestali hrát aktivně, za což je soupeř potrestal dvěmi slepenými brankami. Naštěstí se hosté vzpamatovali, dokázali ubránit soupeře ve skórování a sami, zásluhou Řezáče (3g), Petříka (2g) a Trepky (1g), stanovili výsledek na 2:8 po první třetině. Ve druhé třetině se domácím podařilo skórovat jen jednou, oproti čtyřem gólům mužstva z Milevska, za které se trefil Trepka, Kotounová a dvakrát Petřík. Za stavu 3:12 se zápas už ve třetí třetině jen dohrával, v nímž se nejdříve prosadili milevští hráči Šedivý a Petřík, aby poté domácí upravili výsledek čtyřmi góly na konečných 7:14.
      HC Milevsko 2010 si tak po zásluze odváží z Hluboké n. Vlt. vítězství.
 
-jř-
 
 
HC Hluboká n.Vlt. B - HC Milevsko 2010 B 3:4 (1:1, 1:0, 1:3)
 
Branky a nahrávky: Janda 2+1, Skalický  1+0, Hrůza 1+0
 
Sestava: Pejšová Julie, Barda David, Janda Marek, Skalický Jakub, Hrůza Daniel, Lupták Jaroslav, Pokorný Marek, Kolář Daniel, Fáber Libor, Keřka Tadeáš
 
V neděli 12. prosince zavítali hokejisté HC Milevsko 2010 na Hlubokou nad Vltavou k dalšímu zápasu krajského poháru 3. tříd. Od první minuty se hrál vyrovnaný hokej, hráči spíše bránili a případné úniky končily v náručích solidně chytajících brankářů. Skóre otevřel až v 10. minutě milevský Jakub Skalický. V posledních vteřinách první části odpískal sudí proti hostům nedovolený zákrok, který domácí proměnili ve vyrovnávací branku.
Ve druhé třetině padl jediný gól, a to do sítě hostí, kdy si obránce sklepl kotouč do vlastní brány, čímž se domácí dostali do jednobrankového vedení. Ve třetí části, když ještě domácí přidali jeden gól, se pomalu vytrácely milevské naděje na slušný výsledek. Ovšem tři minuty před závěrem utkání unikl Janda a snížil na 3:2. Krátce poté se dobře zorientoval před bránou soupeře Hrůza a po přihrávce od Jandy vstřelil vyrovnávací gól. Ještě v téže minutě ujel opět Janda, překonal brankáře a dostal tak milevský tým do vedení. V samotném závěru utkání ještě domácí vyvíjeli tlak, ale hráči z Milevska si nenechali vítězství vzít.
-mb-
 
 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář