Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápas KP 3. tříd

7. 12. 2009

Obrazek

HC  Milevsko – HC Strakonice 19:1 (6:1, 7:0,6:0)

 

Sestava HC Milevsko: Vojtěch Křepela, Michal Rezáč, Lukáš Čiko,  Lukáš Petržílka, Tomáš Král, Anna Kotounová, Petr Kolář

 

Branky a asistence HC Milevsko: Petr Kolář 7/3, Michal Řezáč 4/2, Lukáš Petržílka 3/2, Anna Kotounová 3/0, Lukáš Čiko 2/4, Tomáš Král 0/1

 

 

V devátém kole krajské ligy minihokeje třetích tříd přivítali hráči HC Milevsko na domácím ledě třeťáky ze Strakonic.

Hned v úvodu utkání se do vedení dostal soupeř, který využil menší koncentrace domácích. Pak však ke slovu přišla Dráčata, která se zakousla do soupeře, a již ho do konce zápasu nepustila. O první tři branky domácích se po samostatných akcích postaral Petr Kolář. Čtvrtý gól přidal po přihrávce Lukáše Čika Lukáš Petržílka. Konec první třetiny pak orámovali vstřelením branky Anna Kotounová po přihrávce Petra Koláře a opět Petr Kolář ze samostatné akce.

I druhá třetina byla plně v moci milevských hráčů, kteří Strakonickým prakticky nedovolili ohrozit domácí branku. Ojedinělé úniky hostů pak bravurně likvidoval v pohodě chytající Vojtěch Křepela, který svými zákroky přiváděl strakonické útočníky k zoufalství. Do branky Strakonic se v této části hry postupně trefil Michal Řezáč po kolmém vysunutí Lukáše Čika, Petr Kolář ze samostané akce, Anna Kotounová, která využila přihrávku před branku Petra Koláře. Další branku přinesla spolupráce výborně kombinujících Michala Řezáče a Lukáše Čika, když branku vsítil prvně jmenovaný. Vzápětí si krásnou kombinaci aktéři předchozí branky zopakovali, a to pouze s tím rozdílem, že branku vstřelil z přihrávky Michala Řezáče Lukáš Čiko.

I v třetí třetině si Dráčata otevřela před strakonickou brankou střelnici, a podařilo se jim vstřelit dalších šest branek. První z nich byla po nejhezčí akci zápasu, když přesnou a rychlou kombinaci celé trojice a po přihrávkách Michala Řezáče a Lukáše Petržílky nechytatelnou střelou zakončil skórující Lukáš Čiko. Následně byly k vidění pohledné sólové akce, z nichž vytěžili branky Petr Kolář a dvakrát Lukáš Petržílka. V samotném závěru utkání si domácí znova s chutí zakombinovali a soupeři vstřelili další dvě branky Petrem Kolářem a Michalem Řezáčem, kterým brankové příležitosti svými přihrávkami připravili Tomáš Král a Lukáš Petržílka.

Konečné skóre zápasu pak jasně vypovídá o průběhu hry, ve které měla místy až drtivou převahu milevská Dráčata, kterým patří pochvala nejen za neutuchající bojovnost ale i o snahu hrát pohledný, kombinační hokej.

Menší raritou je skutečnost, že v tomto utkání si minimálně jeden kanadský bod připsali všichni hráči HC Milevsko.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář