Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápasy KP 2. tříd

30. 11. 2009

V neděli 29.11.2009 se hráči 2. tříd HC Milevsko vydali do Písku, k sehrání dalších dvou mistrovských zápasů. Ve velmi oslabené sestavě pak odehráli dva zcela rozdílné zápasy, když první se Strakonicemi vysoko prohráli a druhý s Pískem naopak vyhráli.

 

HC  Milevsko – HC Strakonice 1:18 (0:8, 0:6, 1:4).

 

Branky HC Milevsko: Michal Řezáč.

 

První zápas se dráčatům nepovedl a po velké převaze soupeře jej vysoko prohráli, když čestný úspěch milevských zaznamenal z trestného nájezdu Michal Řezáč. 

 

 

 HC Milevsko – IHC Písek  11:6 (4:2, 6:2, 1:2).

 

Branky a asistence HC Milevsko: Michal Řezáč 4/2, Anna Kotounová 3/0, Dominik Trepka 2/2, Lukáš Čiko 1/2, Jan Veselý 1/0. 

 

Do druhého nedělního zápasu vstoupila dráčata s jasným cílem. Napravit si reputaci z prvního zápasu a odvést si z Písku alespoň jedno vítězství. To se jim nakonec povedlo, i když začátek utkání patřil domácím, kteří se v první minutě utkání dostali do vedení. O vyrovnání se postarala tvrdou střelou z poloviny hřiště Anna Kotounová. Pak jsme však opět nedůsledným bráněním dovolili soupeři jít do vedení. O druhé srovnání skóre se pak zasloužil Dominik Trepka, kterému od zadního mantinelu přihrával Michal Řezáč. Do konce třetiny pak branky stříleli již jen hráči Milevska. Obě vstřelil Michal Řezáč, když na první mu přihrával Lukáš Čiko a na druhou Dominik Trepka. Druhá třetina pak byla zcela v režii milevských dráčat, kteří ji vyhráli 6:2 a zvýšili svůj náskok na šest branek. Branky do sítě píseckých nastříleli postupně Jan Veselý a Anna Kotounová ze samostatných  akcí, Lukáš Čiko po přihrávce Michala Řezáče a Michal Řezáč  z přihrávky Lukáše Čika, Anna Kotounová opět tvrdou střelou ze střední vzdálenosti, a Michal Řezáč po přihrávce Dominika Trepky. V této třetině si tak zkompletovali hattrick Michal Řezáč a Anna Kotounová. V poslední třetině si pak milevští hráči i přes dvě obdržené branky s jistotou pohlídali vítězství a to i zásluhou  Júlie Pejšové, která v závěru utkání bravurně vychytala trestné střílení a Dominikovi Trepkovi, který vstřelil  poslední branku utkání, když s přehledem proměnil trestné střílení.  

 

 

Za milevská dráčata pak nastoupila tato sestava: Júlie Pejšová, Anna Kotounová, Michal Řezáč, Dominik Trepka, Lukáš Čiko, Marek Janda, Marek Pokorný, Jan Veselý a Josef Šídlo.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář